poznaj nasz innowacyjny proces projektowy.​​​​​​​
nahajowski.studio° specjalizuje się w projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych - domów, apartamentów oraz mieszkań. Naszym głównym celem jest realizacja w pełni zgodna z oczekiwaniami Klienta. Każda współpraca rozpoczyna się od szczegółowych konsultacji. Staramy się dowiedzieć o Państwa preferencjach, ulubionych materiałach oraz kolorach. Pełne zrozumienie dotyczące koncepcji Klienta pozwoli nam na zaproponowanie najlepszych rozwiązań.
jak powstaje projekt?
Projekt wykonywany jest w 9 jasnych i przejrzystych etapach. Finalna prezentacja pokazuje całą zaprojektowaną przestrzeń, zawiera niezbędne rysunki wykonawcze wraz z zestawieniem wszystkich elementów wykończeniowych oraz mebli użytych w projekcie, opcjonalnie wraz z ich wyceną. Dzięki naszej współpracy mają Państwo gwarancje pewnej i profesjonalnej realizacji idei. Cały projekt otrzymają Państwo w formie papierowej, jak również w postaci elektronicznej.
Jeżeli chcieliby Państwo rozpocząć współpracę z naszą pracownią, wystarczy złożyć zapytanie ofertowe. Prosimy o przysłanie zapytania za pośrednictwem e-maila na adres kontakt@nahajowski.pl , z krótkim opisem planowanej inwestycji, jej lokalizacją oraz  z jej wielkością (ilość metrów kwadratowych powierzchni użytkowej, którą mamy dla Państwa zaprojektować). Najlepszą możliwością jest skorzystanie w formularza na końcu strony, który zawiera spis wszystkich niezbędnych informacji jakie są wymagane, abyśmy mogli dla Państwa przygotować ofertę. Prosimy również o podpisanie się abyśmy mieli jak zaadresować do Państwa ofertę. Ofertę postaramy się przesłać najszybciej jak to możliwe. Zazwyczaj przygotowana oferta zostaje wysłana w ciągu 1-2 dni roboczych. Czasami ze względu na dużą ilość obowiązków oraz częstą pracę poza biurem może to zająć kilka dni więcej.
Każdą ofertę przygotujemy indywidualnie z uwzględnieniem wszystkich szczegółów oraz wymagań przedstawionych przez klientów. Na tym etapie otrzymują Państwo wszystkie najważniejsze informacje dotyczące przyszłej współpracy. Przed przystąpieniem do wykonania projektu przez naszą pracownię, przygotowana przez nas szczegółowa oferta zawiera zakres, harmonogram, czas realizacji oraz całkowity koszt projektu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz innowacyjnemu procesowi projektowemu, gwarantujemy najwyższy standard współpracy, realizując projekty na terenie całego kraju, jak również poza granicami.
Aby zrealizowanie koncepcji było zgodne z oczekiwaniami Klienta, każdą współpracę rozpoczynamy od szczegółowych konsultacji. Dzięki badaniu potrzeb możemy dowiedzieć się wszystkich szczegółów dotyczących indywidualnych preferencji przyszłego Inwestora, co jest bardzo istotne na w kolejnych etapach powstawania finalnego projektu. Każdorazowe konsultacje dotyczą nie tylko kwestii estetycznych i wykończeniowych - takich jak preferowane materiały, kolory czy styl. Staramy się również przeanalizować aspekt funkcjonalny projektowanego wnętrza. Dzięki przedstawianiu przykładowych realizacji, staramy się wybrać słuszny kierunek projektowy każdej indywidualnej idei.
Po wstępnych konsultacjach, staramy się udokumentować stan istniejący w postaci pełnej inwentaryzacji obiektu wraz ze zdjęciami i szczegółowymi opisami. Dodatkowo, staramy się uzyskać od Państwa wszystkie materiały dotyczące projektowanej przestrzeni. Jest to bardzo istotny etap w całym procesie projektowym, umożliwiający stworzenie rzetelnego, technicznego projektu, który pozwoli na bezproblemowe i profesjonalne zrealizowanie danej koncepcji.
Na tym etapie prezentujemy naszym Klientom wstępną, wypracowaną przez nas propozycję układu funkcjonalnego oraz użytych materiałów wykończeniowych. Jest to pierwsze spojrzenie na nowe wnętrze, gdzie możemy się zapoznać z proponowanymi rozwiązaniami oraz ogólnym charakterem wnętrza. To również moment na kolejne konsultacje i wprowadzenie ewentualnych zmian do stworzonej koncepcji. 
To moment, gdy Inwestor może zobaczyć jak prezentuje się nasze nowe wymarzone wnętrze! Na tym etapie Inwestor może zobaczyć finalny projekt w formie fotorealistycznych wizualizacji wraz z przedstawieniem konkretnych rozwiązań materiałowych i technologicznych. 
Kolejnym etapem po zaakceptowaniu koncepcji projektowej w formie wizualizacji jest sporządzenie projektu technicznego. Składa się on ze wszystkich wymaganych rysunków, w tym rzutu całego projektowanego wnętrza, elewacji, przekrojów wraz z rysunkami detali architektonicznych. Projekt techniczny zawiera wszystkie  informacje, które są niezbędne do zrealizowania projektu przedstawionego w wizualizacjach. Dzięki naszemu doświadczeniu, gwarantujemy, że przygotowane przez nas rysunki stanowią pewną podstawę do owocnej współpracy z przyszłymi wykonawcami.​​​​​​​
Przedostatni etap to przekazanie całego projektu, składającego się z wydrukowanego albumu zawierającego fotorealistyczne wizualizacje projektowanego wnętrza oraz części technicznej - rysunków wykonawczych oraz zestawień wszystkich użytych materiałów wykończeniowych oraz mebli. To nie koniec naszej współpracy! Po zakończeniu prac nad projektem i rozpoczęciu realizacji projektu, wciąż jesteśmy do Państwa dyspozycji. Staramy się pomagać naszym Klientom, aby czuli się komfortowo w trakcie całego procesu realizacji.
Profesjonalnie oraz bezproblemowo zrealizowana usługa projektowa oferowana przez naszą pracownię zapewnia pełną satysfakcję w przyszłym użytkowaniu nowo zaprojektowanej przestrzeni. Każdorazowo staramy się udokumentować fotograficznie realizację przygotowanego projektu, gwarantując jej kompletność. Dzięki rzetelnej i profesjonalnej pracy naszego zespołu, budujemy z Państwem długotrwałą współpracę, spełniając oczekiwania wraz z każdym kolejnym ekscytującym projektem.
wycena projektu.
wypełnij poniższy formularz i otrzymaj mailowo całkowity koszt, zakres oraz termin realizacji projektu.
Wyślij
Dziękujemy za wysłane zapytanie, wkrótce otrzymasz wszystkie szczegóły dotyczące współpracy.
zapraszamy do współpracy.
Cieszymy się z możliwości współpracy przy tworzeniu kolejnego ekscytującego projektu. Dzięki naszemu doświadczeniu w dziedzinie architektury, inżynierii, projektowania wnętrz oraz grafiki zapewniamy, że jesteśmy odpowiednim partnerem do zrealizowania kolejnej idei. Dziękujemy za rozpatrzenie naszej oferty i czekamy na kontakt.​​​​​​​​​​​​​​