Kamienica w Lublińcu

Lokalizacja: 

Lubliniec, Polska

Projekt:

2015

Współpraca:

Grzegorz Płaczek

Kategoria:

Wizualizacja elewacji budynku usługowo – mieszkalnego

Wizualizacje kamienicy zlokalizowanej w centrum miasta Lubliniec. Wizualizacje zostały sporządzone na podstawie projektu przebudowy budynku opracowanego przez architekta Grzegorza Płaczek. Przede wszystkim elewacja budynku zachwyca swoim wyglądem. Zastosowanie naturalnych, autentycznych i ponadczasowych materiałów o kontrastowych barwach tworzy ciekawy efekt wizualny, który wyróżnia się na tle innych budynków w okolicy.

Elewacja budynku została zaprojektowana z wykorzystaniem cegły klinkierowej w połączeniu z tynkiem. W budynku zostały powiększone przeszklenia znajdujące się w kondygnacji parterowej, tworząc dzięki temu atrakcyjne lokale usługowe. Dzięki przeszklonemu narożnikowi budynku, który został wykonany ze szkła, inwestycja nabrała minimalistycznego charakteru. Ten nowoczesny element architektoniczny wprowadza do kamienicy powiew świeżości, co z pewnością przyciąga uwagę mieszkańców. Dzięki niemu budynek nabiera eleganckiego charakteru, co idealnie wpisuje się istniejącą tkankę miejską.

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas