Nahajowski Group

Skontaktuj się
z nami

Dzięki naszemu doświadczeniu w nieruchomościach oraz architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji wyjątkowych inwestycji. Wypełnij formularz kontaktowy i otrzymaj mailowo całkowity koszt, zakres oraz termin realizacji. Zapraszamy do współpracy.

Nahajowski Group Sp. z o.o.

Plac Konstytucji 3 Maja 3 | 50-083 Wrocław

NIP 8992898496 | KRS 0000899093​​​​​​​

  Chcesz dołączyć
  do naszego zespołu?

  Wszystkich chętnych do aplikowania na stanowiska w naszym biurze prosimy o przesłanie portfolio oraz CV za pośrednictwem emaila. Szczegółowe informacje dotyczące aktualnej rekrutacji znajdują się w zakładce Kariera. Projektujemy i realizujemy projekty na terenie Polski i za granicą. Nasza firma działa na terenie mi.in. województwa śląskiego, opolskiego, małopolskiego, mazowieckiego oraz dolnośląskiego. W województwie śląskim działamy w największych miastach, takich jak m.in. Katowice, Gliwice, Zabrze, Tychy, Bielsko-Biała, Rybnik i Częstochowa. W województwie opolskim świadczymy nasze usługi w miastach takich jak Opole, Kędzierzyn-Koźle i Brzeg. W małopolskim realizujemy projekty m.in. w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i Oświęcimiu. W województwie mazowieckim jesteśmy dostępni w miastach t.j. Warszawa, Radom, Płock i Siedlce. Natomiast w województwie dolnośląskim, oferujemy nasze usługi w takich miastach jak m.in. Wrocław, Legnica, Wałbrzych i Jelenia Góra. Oferujemy również usługi indywidualnie na terenie Niemiec.

  Nahajowski Grupa Sp. z o.o.

  Plac Konstytucji 3 Maja 3 | 50-083 Wrocław

  NIP 8992898496 | KRS 0000899093​​​​​​​

  Zapraszamy na kawę

  Zostaw swój numer poniżej, a my skontaktujemy się telefonicznie i odpowiemy na pytania oraz wyjaśnimy szczegóły.

   Skontaktuj się z nami

   Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w nieruchomościach oraz architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji wyjątkowych inwestycji.

   Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas