Nahajowski Design

Poznaj nasz kompleksowy
proces projektowy

Projekt wykonywany jest w 8 etapach. Finalna prezentacja pokazuje całą zaprojektowaną przestrzeń, zawiera niezbędne rysunki wykonawcze wraz z zestawieniem wszystkich elementów wykończeniowych oraz mebli użytych w projekcie, opcjonalnie wraz z ich wyceną. Dzięki naszej współpracy mają Państwo gwarancje pewnej i profesjonalnej realizacji idei. Cały projekt otrzymają Państwo w formie papierowej, jak również w postaci elektronicznej.

01
Zapytanie

Wysłanie zapytania dotyczącego kompleksowego projektu w zakresie architektury i wnętrz.

02
Wycena

Przygotowanie indywidualnej oferty określającej zakres, termin oraz całkowity koszt realizacji projektu.

03
Konsultacja

Opracowanie szczegółowych wytycznych na podstawie konsultacji dotyczącej indywidualnych preferencji Inwestora.

04
Inwentaryzacja

Sporządzenie pełnego modelu 3D na podstawie kompleksowej inwentaryzacji obiektu wraz ze szczegółowym opisem.

05
Koncepcja

Opracowanie wstępnej koncepcji funkcjonalno-przestrzennej z uwzględnieniem charakteru inwestycji.

06
Wizualizacje

Stworzenie fotorealistycznych wizualizacji przedstawiających całokształt projektowanej inwestycji.

07
Dokumentacja

Sporządzenie dokumentacji wykonawczej oraz przygotowanie kosztorysu uwzględniającego zakres przyszłej inwestycji.

08
Realizacja

Koordynacja oraz stała konsultacja etapu realizacji do finalnego oddania inwestycji do użytku.

Nahajowski Design

Rewolucyjna realizacja projektu
w formie zdalnej współpracy

Jesteśmy biurem projektowym, które od lat specjalizuje się w projektowaniu wnętrz oraz architektury w pełni zdalnie. Nasze innowacyjne podejście do procesu projektowego, co pozwala nam na realizację projektów bez konieczności spotkań i wizyt w biurze. Nasze rozwiązanie daje wiele zalet, przede wszystkim, klienci oszczędzają czas i pieniądze, które zwykle trzeba poświęcić na dojazdy do biura projektowego. Ponadto, dzięki zdalnemu podejściu, nasi klienci mogą łatwiej i szybciej skonsultować się z nami w trakcie całego procesu projektowego, a także otrzymać wgląd w pracę projektową w czasie rzeczywistym. Jesteśmy dumni z faktu, że zrealizowaliśmy już tak wiele projektów w Polsce i za granicą, korzystając z pełni zdalnych narzędzi i technologii.

Dostępność i wygoda

Klienci mogą korzystać z usług biura projektowego z dowolnego miejsca i o każdej porze dnia. Dzięki temu projektanci są bardziej dostępni, a klienci mają większą swobodę w planowaniu spotkań i konsultacji.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Klienci nie muszą przemieszczać się do biura projektowego, co oszczędza czas i pieniądze związane z dojazdem. Wszystkie formalności można załatwić online, co przyspiesza cały proces projektowy.

Elastyczność w planowaniu

Nasi projektanci mogą realizować projekty w całej Polsce oraz poza granicami, a także dostosować swoje godziny pracy do potrzeb klienta. Dzięki temu jesteśmy bardziej elastyczni i możemy dostosować się do potrzeb inwestorów.

Łatwy dostęp do projektu

Klienci mogą w łatwy sposób uzyskać dostęp do projektów i zmian w projekcie, ponieważ wszystko jest dostępne online. To również ułatwia porozumiewanie się z projektantem i bieżącą kontrolę nad postępami prac.

Precyzja i dokładność

Praca zdalna wymaga większej precyzji i dokładności ze strony projektantów. Zdjęcia i modele 3D pozwalają na lepsze zrozumienie projektu przez klienta, a także na dokładne zaplanowanie każdego detalu.

Bezpieczeństwo

Zdalna realizacja projektu jest bezpieczniejsza dla klientów i projektantów, ponieważ nie ma potrzeby spotykania się w biurze projektowym lub na budowie.

Nahajowski Design

Przejrzyste warunki współpracy
gwarantujące realizację inwestycji

Określone warunki współpracy to kluczowy element zapewnienia Inwestorowi spokojnej realizacji inwestycji. Dzięki nim Inwestor ma pełną kontrolę nad procesem i zawsze wie, na jakim etapie znajduje się realizacja projektu. Opracowane przez nas współpracy oznaczają między innymi dokładnie określony zakres prac, jasno określone terminy oraz koszty, a także transparentność procesu podejmowania decyzji i komunikacji pomiędzy wszystkimi stronami. Dzięki temu Inwestor ma pewność, że realizacja inwestycji przebiegnie sprawnie i bez niepotrzebnych komplikacji. W efekcie to kluczowy element, który zapewnia Inwestorowi pełną kontrolę nad procesem realizacji inwestycji oraz gwarantuje bezpieczeństwo i spokój podczas całego procesu.

01

Wysłanie zapytania ofertowego

Po otrzymaniu zapytania ofertowego, nasza pracownia dokładnie analizuje wszystkie informacje i przygotowuje ofertę, która odpowiada potrzebom i wymaganiom inwestora. W ofercie uwzględniamy wszystkie etapy projektowe oraz wycenę kosztów związanych z realizacją projektu. Przygotowujemy także szczegółowe informacje na temat naszej pracowni, doświadczenia i referencji.W przypadku zaakceptowania oferty, ustalamy z Państwem szczegóły współpracy, w tym terminy realizacji poszczególnych etapów projektowych oraz formę płatności. Na każdym etapie projektu zapewniamy ciągły kontakt z inwestorem i regularne konsultacje, aby dopasować projekt do Państwa oczekiwań i potrzeb.Współpraca z naszą pracownią to gwarancja profesjonalnego i kompleksowego podejścia do projektu, opartego na wieloletnim doświadczeniu oraz indywidualnym podejściu do każdego zlecenia.

Czego dotyczy projekt?

Staramy się pomóc klientom w określeniu swoich potrzeb i oczekiwań dotyczących zakresu projektu dotyczącego architektury, wnętrz mieszkalnych czy też wnętrz komercyjnych.

Jaka jest powierzchnia?

Konsultujemy optymalny zakres projektu pod względem powierzchni użytkowej, liczby pomieszczeń, kondygnacji, który może mieć wpływ na koszt i czas realizacji projektu.

Jaka jest lokalizacja?

Dostosowujemy naszą ofertę do lokalizacji inwestycji, co pozwala nam na zaproponowanie klientom najlepszego charakteru współpracy w trakcie sporządzania projektu oraz jego realizacji.

Jaki jest budżet?

Wspólnie konsultujemy planowany budżet przeznaczony na realizacje inwestycji, co pozwoli na dostosowanie oferty do możliwości finansowych i stworzenie projektu spełniającego oczekiwania Inwestora.

  02

  Indywidualna wycena projektu

  Każdą ofertę przygotujemy indywidualnie z uwzględnieniem wszystkich szczegółów oraz wymagań przedstawionych przez klientów. Na tym etapie otrzymują Państwo wszystkie najważniejsze informacje dotyczące przyszłej współpracy. Przed przystąpieniem do wykonania projektu przez naszą pracownię, przygotowana przez nas szczegółowa oferta zawiera zakres, harmonogram, czas realizacji oraz całkowity koszt projektu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz innowacyjnemu procesowi projektowemu, gwarantujemy najwyższy standard współpracy, realizując projekty na terenie całego kraju, jak również poza granicami.

  Zakres opracowania

  W zależności od potrzeb klienta, dobieramy odpowiedni zakres opracowania. Określamy, co będzie zawarte w projekcie, aby klient wiedział, co otrzymuje za określoną cenę.

  Termin realizacji

  Jako biuro projektowe ustalamy termin realizacji projektu na etapie wyceny, aby uniknąć opóźnień w realizacji projektu. Dzięki temu klient wie, kiedy projekt będzie gotowy do wykonania. Czas realizacji zależy od skomplikowania projektu i ilości pracy wymaganej do wykonania.

  Całkowity koszt

  Przy określaniu kosztów projektu uwzględniamy skalę projektu i zakres opracowania, tak aby cena była jak najbardziej konkurencyjna. Nasza wycena obejmuje koszty związane z opracowaniem projektu, jak również szacunkowy koszt realizacji inwestycji.

  Warunki współpracy

  Omawiamy z klientem warunki współpracy i realizacji. Ustalamy wymagania dotyczące przekazywania informacji, komunikacji z klientem, liczby wizyt na budowie, czy też kosztów dodatkowych prac i zmian projektowych, co przekłada się na zadowolenie klienta i jakość naszych usług.

  03

  Szczegółowa konsultacja

  Aby zrealizowanie koncepcji było zgodne z oczekiwaniami Klienta, każdą współpracę rozpoczynamy od szczegółowych konsultacji. Dzięki badaniu potrzeb możemy dowiedzieć się wszystkich szczegółów dotyczących indywidualnych preferencji przyszłego Inwestora, co jest bardzo istotne na w kolejnych etapach powstawania finalnego projektu. Każdorazowe konsultacje dotyczą nie tylko kwestii estetycznych i wykończeniowych - takich jak preferowane materiały, kolory czy styl. Staramy się również przeanalizować aspekt funkcjonalny projektowanego wnętrza. Dzięki przedstawianiu przykładowych realizacji, staramy się wybrać słuszny kierunek projektowy każdej indywidualnej idei.

  Analiza potrzeb klienta

  Jako biuro projektowe zaczynamy od szczegółowej analizy potrzeb klienta. Rozmawiamy z klientem, aby zrozumieć jego oczekiwania, styl życia, upodobania oraz wymagania funkcjonalne. Dzięki temu możemy zaproponować najlepsze rozwiązania, które spełnią jego potrzeby i dostosować projekt do jego indywidualnych wymagań.

  Doradztwo

  Na podstawie analizy potrzeb klienta, oferujemy nasze doradztwo w zakresie projektowania wnętrz i architektury. Nasze doświadczenie i wiedza pozwala nam na zaproponowanie rozwiązań, które będą zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Wspólnie z klientem omawiamy propozycje i wybieramy najlepsze rozwiązania, aby projekt był zgodny z jego oczekiwaniami.

  Sporządzenie wytycznych

  Po omówieniu potrzeb klienta oraz naszych propozycji, jako biuro projektowe sporządzamy szczegółowe wytyczne dla projektu. Wytyczne te zawierają opis rozwiązań, które zostaną zastosowane, dobór materiałów i kolorów, a także wskazówki dotyczące funkcjonalności i ergonomii wnętrz. Naszym celem jest stworzenie projektu, który będzie nie tylko piękny, ale również praktyczny i funkcjonalny.

  Przedstawienie inspiracji

  W trakcie konsultacji prezentujemy klientom inspiracje w postaci koncepcyjnych rysunków, wizualizacji oraz próbek materiałów. Dzięki temu klient może w pełni zobaczyć, jak będzie wyglądał gotowy projekt i jakie materiały zostaną zastosowane. Wspólnie z klientem wybieramy najlepsze rozwiązania, aby projekt był spójny i harmonijny, a jednocześnie spełniał wymagania funkcjonalne i estetyczne.

  04

  Inwentaryzacja inwestycji

  Na początku każdego projektu wnętrz, staramy się zdobyć jak najwięcej informacji dotyczących przestrzeni, którą będziemy projektować. Dlatego też, jednym z kluczowych etapów jest pełna inwentaryzacja obiektu, która pozwala nam dokładnie poznać istniejący stan przestrzeni oraz jej wymiary. Inwentaryzacja to proces, podczas którego dokładnie mierzymy przestrzeń oraz wykonujemy jej szczegółowy opis, uwzględniając wszelkie istniejące elementy. Dzięki temu, posiadamy pełen obraz danej przestrzeni, który pozwala nam na stworzenie rzetelnego modelu, który będzie uwzględniał wszystkie istniejące ograniczenia. Dodatkowo, w trakcie inwentaryzacji, wykonujemy liczne zdjęcia, które umożliwiają nam dokładne zapoznanie się z przestrzenią. Oprócz inwentaryzacji, staramy się uzyskać od klientów wszelkie materiały dotyczące projektowanej przestrzeni w tym wszelkie dokumenty związane z istniejącym stanem przestrzeni. Dzięki temu, mamy możliwość dokładnego zapoznania się z charakterem danego obiektu i wykorzystanie tych informacji w trakcie projektowania.

  Pomiary

  Pierwszym krokiem przy projektowaniu wnętrz i architektury jest dokładna inwentaryzacja miejsca, w którym ma powstać projekt. Dokładne pomiary i inwentaryzacja pozwolą na zaprojektowanie rozwiązań, które będą idealnie dopasowane do przestrzeni. W tym celu używamy nowoczesnego sprzętu i technik, aby uzyskać najdokładniejsze pomiary i dokumentację.

  Wizja lokalna

  Kolejnym ważnym elementem jest wizja lokalna, która pozwala na zrozumienie kontekstu miejsca i otoczenia, w którym znajduje się projekt. Dokładne zrozumienie kontekstu pozwala na wykorzystanie jego potencjału i na zaprojektowanie rozwiązań, które będą idealnie dopasowane do przestrzeni i harmonijnie wkomponują się w otoczenie.

  Analiza

  Następnie analizujemy stan istniejący oraz problemy, które trzeba rozwiązać. Przeprowadzamy szczegółowe badania, aby zrozumieć funkcjonalność oraz ograniczenia miejsca i móc zaproponować najlepsze rozwiązania, które będą funkcjonalne i estetyczne.

  Zdjęcia

  Podczas etapu inwentaryzacji i wizji lokalnej wykonujemy zdjęcia z różnych perspektyw, które pozwalają na dokładne zapoznanie się z miejscem, w którym powstanie projekt. Dokładne fotografie pozwalają na wykorzystanie ich jako materiałów do analizy stanu istniejącego oraz do projektowania nowych rozwiązań.

  Inwentaryzacja stanu istniejącego

  Inwentaryzacja stanu istniejącego

  05

  Koncepcja funkcjonalno-przestrzenna

  Na etapie prezentacji wstępnej koncepcji projektu, poza przedstawieniem układu funkcjonalnego oraz materiałów wykończeniowych, dokładnie omawiamy także wszystkie szczegóły i elementy, które będą wpływać na ostateczny efekt końcowy projektu. W trakcie prezentacji wstępnej propozycji wnętrza, staramy się przybliżyć klientom naszą wizję projektu poprzez rzuty funkcjonalne oraz model 3D inwestycji, a także próbki materiałów. Wszystko po to, aby klienci mieli jak najpełniejsze wyobrażenie o przyszłym charakterze inwestycji i byli w stanie podjąć decyzje dotyczące ewentualnych zmian czy modyfikacji. Kolejne konsultacje po prezentacji wstępnej koncepcji projektu są niezwykle ważne, ponieważ pozwalają nam na dokładne dopasowanie propozycji do oczekiwań klientów. Jest to moment, w którym klient może wyrazić swoje sugestie, uwagi i pomysły, a my jesteśmy otwarci na wszelkie zmiany, które będą służyły osiągnięciu zamierzonego celu. W przypadku potrzeby wprowadzenia zmian, dopracowujemy propozycję projektu i ponownie przedstawiamy klientowi wersję zaktualizowaną. Dążymy do tego, aby projekt wnętrza był dopracowany w każdym szczególe i spełniał wszystkie oczekiwania klienta.

  Układ funkcjonalny

  Pierwszym krokiem w koncepcji projektu architektonicznego i wnętrz jest ustalenie układu funkcjonalnego. Przedstawiamy propozycje układu przestrzennego, czyli sposobu rozmieszczenia poszczególnych pomieszczeń, ich funkcji, powiązań między nimi, jak również ich wyposażenia i umeblowania.

  Model 3D

  W ramach koncepcji projektowej, prezentujemy klientowi trójwymiarowy model, przedstawiający w pełni projektowaną inwestycję, gwarantując poprawność sporządzonego układu funkcjonalno-przestrzennego.

  Perspektywy

  Wizualizacje monochromatyczna to jeden z kluczowych elementów koncepcji projektu architektonicznego i wnętrz. Monochromatyczne perspektywy pozwalają na skupienie się na formie i proporcjach budynków oraz aranżacji przestrzeni, bez zakłócania uwagi kolorami. Taki rodzaj opracowania jest kluczowy na etapie wczesnej koncepcji, skupiając się na określeniu ogólnego układu i funkcji budynku, a nie na szczegółach wykończenia i dekoracji.

  Metamorfoza

  Przedstawienie koncepcji w formie metamorfozy polega na ukazaniu zmian wizualnych między stanem istniejącym, a stanem projektowanym, co pozwala na łatwe zrozumienie i ocenę proponowanych rozwiązań. Dzięki temu klient może łatwo zobaczyć, jakie zmiany wprowadzimy w przestrzeni i jakie korzyści z tego wynikają.

  Sprawdzenie ergonomii

  Opracowanie proporcji

  Zaprojektowanie układu

  06

  Fotorealistyczne wizualizacje

  Wizualizacje są wyjątkowo ważnym etapem w procesie inwestycyjnym, gdyż Inwestor po raz pierwszy może zobaczyć, jak prezentuje się wnętrze, które do tej pory istniało tylko w koncepcji i na papierze. Dzięki fotorealistycznym wizualizacjom Inwestor ma szansę na wczucie się w atmosferę nowego wnętrza oraz na dokładne zapoznanie się z każdym elementem projektu. Przedstawienie konkretnych rozwiązań materiałowych i technologicznych to niezwykle ważny element prezentacji, który pozwala Inwestorowi na zapoznanie się z jakością i rodzajem materiałów, z których zostanie wykonane jego wymarzona inwestycja. To także okazja, aby zapoznać się z nowoczesnymi technologiami wykorzystanymi w projekcie, które pozwolą na optymalne wykorzystanie przestrzeni i stworzenie wyjątkowego, spersonalizowanego konceptu. Dzięki dokładnym i szczegółowym wizualizacją Inwestor ma możliwość dokonania ostatecznej oceny projektu, co przekłada się na satysfakcję z wyniku końcowego i zadowolenie z inwestycji.

  Materiały

  Dobieramy wysokiej jakości materiały, takie jak tekstury podłóg i ścian, aby uzyskać jak najbardziej realistyczne efekty. Pracujemy na istniejących produktach na rynku, które są dostępne w naszej ofercie.

  Modele

  Wybieramy meble i dodatki zgodnie z projektem, aby stworzyć spójną koncepcję. Modele najwyższej jakości są wstawiane do sceny, aby jak najlepiej odwzorować rzeczywiste wnętrze.

  Oświetlenie

  Dbamy o realistyczne oświetlenie, aby uzyskać autentyczne cienie i odcienie materiałów, a także zwracamy uwagę na źródła światła, aby finalne wnętrza były dobrze doświetlone, a inwestorzy mieli różne możliwości uzyskania klimatu wnętrza.

  Postprodukcja

  Finalizujemy nasze wizualizacje, używając narzędzi graficznych do poprawy kolorów, nasycenia, kontrastu i ostrości. Staramy się uzyskać jak najbardziej realistyczny efekt, który odda w pełni naszą wizję projektu.

  Willa w Legnicy

  Restauracja w Dąbrowie

  Willa w Zgorzelcu

  07

  Dokumentacja wykonawcza

  Projekt techniczny jest niezwykle ważnym elementem procesu realizacji projektu, a jego staranne opracowanie ma kluczowe znaczenie dla właściwej realizacji koncepcji projektowej. W naszej firmie przykładamy szczególną uwagę do sporządzenia projektu technicznego, który zawiera nie tylko rysunki i szczegółowe opisy techniczne, ale także wytyczne dotyczące wyboru materiałów i urządzeń wykorzystywanych w projekcie. W celu zapewnienia kompleksowych rozwiązań dla każdego projektu, współpracujemy z doświadczonymi projektantami branżowymi. Dzięki temu projekt techniczny, który opracowujemy, jest w pełni spójną dokumentacją, która uwzględnia wszystkie niezbędne aspekty związane z przepisami prawa oraz bezpieczeństwem. Nasze starania zmierzają do zapewnienia precyzyjnego wykonania projektu i spełnienia oczekiwań naszych klientów. Dlatego projekt techniczny stanowi dla nas kluczowy element, na którym skupiamy szczególną uwagę. Realizacja projektu zgodnie z przygotowanym projektem technicznym to gwarancja sukcesu i zadowolenia naszych klientów.

  Rysunki techniczne

  To szczegółowe plany i sekcje pokazujące poszczególne elementy opracowania, wymiary, detale oraz dokładne informację dotyczące realizacji. Umożliwiają one dokładne wykonanie projektu w rzeczywistości.

  Instalacje branżowe

  Dokumentacja zawierająca plany i szczegóły dotyczące instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i innych instalacji niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania obiektu.

  Zabudowa meblowa

  Dokumentacja zawierająca szczegółowe rysunki techniczne mebli zaprojektowanych specjalnie dla danego wnętrza oraz ich specyfikacje techniczne i materiałowe.

  Specyfikacje

  Dokumentacja zawierająca szczegółowe informacje o materiałach wykorzystanych w projekcie. Zawiera również informacje o meblach, ich specyfikacje techniczne i kolorystyczne.

  Rzuty

  Widoki elewacyjne

  Zabudowa meblowa

  08

  Realizacja inwestycji

  Ostatni etap naszej pracy to nie tylko przekazanie kompletnego projektu, ale również zapewnienie dalszej pomocy i wsparcia naszym klientom. Dlatego po zakończeniu prac nad projektem i rozpoczęciu realizacji projektu, wciąż pozostajemy do Państwa dyspozycji.Nasi specjaliści są gotowi do pomocy i udzielają porad na każdym etapie realizacji projektu. W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów, nasi klienci mogą zawsze skontaktować się z nami i liczyć na nasze wsparcie.Nasza praca nie kończy się na przekazaniu projektu. Staramy się zawsze pomagać naszym klientom, aby czuli się komfortowo w trakcie całego procesu realizacji. Dlatego zapewniamy kompleksową obsługę i dbamy o to, aby każdy etap projektu przebiegał zgodnie z oczekiwaniami i zgodnie z harmonogramem.W przypadku potrzeby, nasi specjaliści mogą również nadzorować proces realizacji projektu i wskazywać na ewentualne problemy, aby jak najszybciej znaleźć najlepsze rozwiązania. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom pełnego zadowolenia z naszych usług i stworzenie dla nich pięknych, funkcjonalnych i wygodnych wnętrz, które będą spełniały ich oczekiwania i potrzeby.

  Koordynacja prac budowlanych

  Zapewniamy pełną koordynację prac, począwszy od nadzoru nad realizacją projektu, po kontrolę jakości wykonanych prac.

  Zarządzanie kosztami

  W ramach etapu realizacji inwestycji oferujemy także usługi zarządzania kosztami, które pozwolą na kontrolę i optymalizację wydatków.

  Nadzór nad terminami

  Dbamy o to, aby wszystkie prace wykonywane były zgodnie z harmonogramem i zostały ukończone w zaplanowanym czasie.

  Współpraca z wykonawcami

  Zapewniamy ciągłą współpracę z wykonawcami, co przekłada się na efektywną realizację projektu oraz redukcję potencjalnych błędów czy opóźnień.

  Nahajowski Studio

  Dostosuj zakres współpracy
  dla Twojej inwestycji

  W naszej pracowni projektowej rozumiemy, że każdy projekt wnętrza mieszkalnego jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego oferujemy możliwość dostosowania zakresu naszych usług projektowych do potrzeb klienta. Możemy pomóc w opracowaniu koncepcji wnętrza, zaprojektować meble na wymiar, dobrać kolory i materiały, a także przeprowadzić nadzór nad wykonaniem projektu. Nasze doświadczenie i wiedza w dziedzinie projektowania wnętrz mieszkalnych pozwala nam na elastyczność i dopasowanie naszej oferty do wymagań i budżetu klienta. Dzięki temu każdy nasz projekt wnętrza mieszkalnego jest unikalny i odpowiada na potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

  Koncepcyjny

  Pakiet projektowy
  • Konsultacja
  • Wytyczne projektowe
  • Inspiracje
  • Inwentaryzacja
  • Układ funkcjonalny
  • Model 3D
  • Wizualizacje wnętrz
  • Dokumentacja wykonawcza
  • Oświetlenie
  • Zabudowa meblowa
  • Instalacje branżowe
  • Specyfikacja materiałów
  • Specyfikacja wyposażenia
  • Kosztorysy
  • Przygotowanie zamówień
  • Nadzór autorski
  • Koordynacja prac

  Wizualny

  Pakiet projektowy
  • Konsultacja
  • Wytyczne projektowe
  • Inspiracje
  • Inwentaryzacja
  • Układ funkcjonalny
  • Model 3D
  • Wizualizacje wnętrz
  • Dokumentacja wykonawcza
  • Oświetlenie
  • Zabudowa meblowa
  • Instalacje branżowe
  • Specyfikacja materiałów
  • Specyfikacja wyposażenia
  • Kosztorysy
  • Przygotowanie zamówień
  • Nadzór autorski
  • Koordynacja prac

  Kompleksowy

  Pakiet projektowy
  • Konsultacja
  • Wytyczne projektowe
  • Inspiracje
  • Inwentaryzacja
  • Układ funkcjonalny
  • Model 3D
  • Wizualizacje wnętrz
  • Dokumentacja wykonawcza
  • Oświetlenie
  • Zabudowa meblowa
  • Instalacje branżowe
  • Specyfikacja materiałów
  • Specyfikacja wyposażenia
  • Kosztorysy
  • Przygotowanie zamówień
  • Nadzór autorski
  • Koordynacja prac
  polecamy

  Premium

  Pakiet projektowy
  • Konsultacja
  • Wytyczne projektowe
  • Inspiracje
  • Inwentaryzacja
  • Układ funkcjonalny
  • Model 3D
  • Wizualizacje wnętrz
  • Dokumentacja wykonawcza
  • Oświetlenie
  • Zabudowa meblowa
  • Instalacje branżowe
  • Specyfikacja materiałów
  • Specyfikacja wyposażenia
  • Kosztorysy
  • Przygotowanie zamówień
  • Nadzór autorski
  • Koordynacja prac

  Nahajowski Design

  Sprawdź nasze realizacje

  Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych - domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy dziesiątki projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

  Zapraszamy na kawę

  Zostaw swój numer poniżej, a my skontaktujemy się telefonicznie i odpowiemy na pytania oraz wyjaśnimy szczegóły.

   Skontaktuj się z nami

   Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

   Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas