Dom w Lublińcu

Lokalizacja: 

Warszawa, Polska

Powierzchnia użytkowa:

198,00

Projekt:

2022

Kategoria:

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego opiera się na wykorzystaniu naturalnych materiałów, takich jak bielone drewno dębowe, marmur Bianco Carrara i parkiet w formie jodełki węgierskiej, aby stworzyć otwarte i jasne wnętrza mieszkalne w istniejącym budynku. Bielone drewno dębowe zostało wykorzystane w projekcie, aby stworzyć ciepły i przytulny klimat w całym domu. Materiał ten został zastosowany zarówno na podłodze, jak i na ścianach, dodając lekkości i naturalnego piękna do przestrzeni. Marmur Bianco Carrara został użyty w projekcie, aby podkreślić elegancję i klasykę wystroju, zastosowany w kuchni, łazienkach oraz innych pomieszczeniach tworzy niepowtarzalny klimat i wyjątkowy charakter wnętrz.

Wnętrza mieszkalne są jasne i przestronne, z zielonymi akcentami, które tworzą ciekawy klimat i wprowadzają do przestrzeni naturalny charakter. Delikatne neony dodają do wystroju oryginalności i nowoczesności, a jednocześnie zachowują ponadczasowy charakter, jak również łączą w sobie elegancję i autentyczność.

Rzut

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas