Villa w Milejowicach

Lokalizacja: 

Milejowice, Polska

Powierzchnia użytkowa:

650,00

Projekt:

2020

Kategoria:

Projekt budynku mieszkalnego jednorodzinnego

Indywidualny projekt willi został stworzony tworzony w ścisłej współpracy z inwestorami co pozwoliło na spełnienie ich indywidualnych wymagań. W szczególności, mocne doświetlenie wnętrz oraz integracja wnętrz budynku z otaczającą zielenią nadały powstałej bryle ciekawy charakter. Budynek, o powierzchni użytkowej ponad 600 metrów kwadratowych został zaprojektowany z dbałością o szczegółowe rozwiązania funkcjonalno-przestrzenne. Projekt został opracowany z uwzględnieniem wykorzystania nowoczesnej technologii CLT. Dzięki temu, budynek jest nie tylko nowoczesny, ale także wytrzymały i energooszczędny. 

Wnętrza willi są jasne i przestronne, z dużymi przeszkleniami, które pozwalają na naturalne doświetlenie pomieszczeń i widok na otaczającą zieleń. Materiały wykorzystane w aranżacji wnętrz są wysokiej jakości, a ich połączenie tworzy harmonijną i elegancką całość. Powstała nie tylko piękna i nowoczesna willa, ale także funkcjonalna i przyjazna mieszkańcom.

Rzuty

Aksonometria

Warianty

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas