Apartament we Wrocławiu

Lokalizacja: 

Wrocław, Polska

Powierzchnia użytkowa:

109,00

Projekt:

2024

Kategoria:

Projekt wnętrz apartamentu 

Projekt apartamentu będącego reinterpretacją przestrzeni mieszkalnej, gdzie z pierwotnego trzypokojowego układu stworzyliśmy unikalne Pied-à-terre o strefie dziennej w charakterze 'open space’ oraz kameralnej części sypialnianej.

Głównym motywem przestrzeni jest biel w harmonii z drewnem, ubarwiona subtelnymi beżami, które nadają wnętrzu przytulności. Dodatkowo, przestrzeń wzbogacono o eleganckie detale w postaci designerskich lamp oraz nowoczesnych mebli, które podkreślają minimalistyczny, a zarazem funkcjonalny charakter apartamentu.

Całość tworzy spójne i harmonijne wnętrze, idealne zarówno do wypoczynku, jak i pracy.

Rzuty

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas