Willa pod Poznaniem

Lokalizacja: 

Okolice Poznania, Polska

Powierzchnia użytkowa:

897,00

Projekt:

2023

Kategoria:

Projekt wnętrz i elewacji domu jednorodzinnego

Prezentujemy wyjątkowy projekt rezydencji, nad którym aktualnie intensywnie pracujemy. Jest to willa zlokalizowana w malowniczym, leśnym krajobrazie pod Poznaniem, o całkowitej powierzchni użytkowej prawie 900 m². Projekt ten łączy w sobie nowoczesność z naturą, tworząc przestrzeń, która doskonale wpisuje się w otaczającą zieleń.

Jednym z głównych założeń projektu jest integracja budynku z jego naturalnym otoczeniem. Wszechobecna zieleń oraz wielopoziomowy układ zagospodarowania terenu mają za zadanie tworzyć harmonijną całość z architekturą willi. Starannie zaprojektowane ogrody, tarasy oraz przeszklone ściany pozwalają na nieustanny kontakt z naturą, co sprzyja relaksowi i wyciszeniu.

Wnętrza rezydencji będą równie imponujące jak jej zewnętrzny wygląd. Przestronne, jasne pomieszczenia z dużymi oknami, naturalne materiały wykończeniowe oraz przemyślane rozwiązania architektoniczne stworzą unikalną atmosferę luksusu i komfortu. Każdy detal jest starannie zaplanowany, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom maksymalny komfort i wygodę.

Alternatywny wariant

Wnętrza 

Rzuty

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas