Restauracja w Dąbrowie Górniczej

Lokalizacja: 

Dąbrowa Górnicza, Polska

Powierzchnia użytkowa:

420,00

Projekt:

2020

Kategoria:

Projekt wnętrz restauracji

Projekt dotyczący przestrzeni Stylowa jest innowacyjnym podejściem do reaktywacji lokalu z kilkudziesięcioletnią historią, pamiętającego czasy PRL. Główną inspiracją dla stworzonego konceptu było zachowanie autentyczności i kontekstu istniejącego miejsca, co przyczyniło się do stworzenia wnętrz o wyjątkowym, niepowtarzalnym klimacie retro, ale w nowoczesnym wydaniu. Zdecydowaliśmy się na wykorzystanie ponadczasowych materiałów oraz pastelową kolorystykę, która wprowadza do wnętrz zdecydowane akcenty, tworząc spójną całość. Wszystko to nadaje przestrzeniom unikalnego charakteru, który zapewni użytkownikom nowe doświadczenie i pozwoli zanurzyć się w wyjątkowym klimacie.

Projekt przestrzeni Stylowa jest próbą skutecznego połączenia historii i nowoczesności, a użytkownicy przestrzeni będą mieli szansę na nowe, niezapomniane doświadczenia, które z pewnością przyciągną uwagę i pozwolą na odkrycie piękna wnętrz, które przetrwały wiele lat i przeszły przez wiele zmian.

Aksonometria

Koncepcja

Metamorfoza

Przed | Po

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas