Apartament w Gorzowie Wielkopolskim

Lokalizacja: 

Gorzów Wielkopolski, Polska

Powierzchnia użytkowa:

89,00

Projekt:

2020

Kategoria:

Projekt wnętrz apartamentu

Projekt wnętrz apartamentu w inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w Gorzowie Wielkopolskim skupia się na połączeniu eleganckiego złota, ciepłego drewna oraz ekskluzywnego marmuru, co nadaje wnętrzu niepowtarzalny i luksusowy charakter.

Wnętrza apartamentu są zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić mieszkańcom najwyższy standard wykończenia. Fragmenty podłóg oraz ścian wyłożone są naturalnym kamieniem, który pięknie kontrastuje ze szlachetnymi, drewnianymi podłogami znajdującymi się w salonie oraz sypialni. Meble wykonane są z najwyższej jakości drewna oraz zdobione złotymi akcentami, co dodaje im elegancji oraz prestiżu.

Rzuty

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas