Penthouse w Katowicach

Lokalizacja: 

Katowice, Polska

Powierzchnia użytkowa:

189,00

Projekt:

2022

Kategoria:

Projekt wnętrz apartamentu

Projekt penthouse’u w Katowicach na osiedlu Ceglana Park. Wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o najwyższym standardzie wykończenia, wykorzystując wysokiej jakości materiały i ponadczasowe rozwiązania. Indywidualny układ funkcjonalno-przestrzenny apartamentu zapewnia wygodne i praktyczne rozwiązania, spełniające wymagania Inwestora. W przestrzeni dziennej została wydzielona strefa sportowa, co pozwala na aktywny tryb życia. Zmiana układu strefy nocnej umożliwiła stworzenie wygodnej strefy sypialnianej, która gwarantuje prywatność oraz dedykowaną przestrzeń garderoby.

W projekcie wykorzystano połączenie naturalnych materiałów takich jak drewno i kamień z grafitowymi elementami oraz minimalistycznym oświetleniem. Taki styl wnętrza nadaje mu ponadczasowego, luksusowego charakteru. Prywatna strefa tarasowa to kolejny atut projektowanej inwestycji, gdzie można cieszyć się pięknym widokiem na miasto, relaksując się na wygodnym module wypoczynkowym. Cały projekt został zaprojektowany w sposób kompleksowy, uwzględniając każdy szczegół.

Rzuty

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas