Apartament we Wrocławiu

Lokalizacja: 

Wrocław, Polska

Powierzchnia użytkowa:

118,00

Projekt:

2021

Kategoria:

Projekt wnętrz apartamentu

Projekt apartamentu w dzielnicy Popowice charakteryzuje się nowoczesnym i odważnym designem. Zastosowanie najlepszych materiałów oraz dbałość o każdy szczegół wykończenia przyczyniły się do stworzenia wyjątkowego wnętrza. W projekcie zastosowano drewno, które wprowadza do wnętrza ciepło i przytulność. Grafitowe akcenty dodają mieszkania elegancji i nowoczesności, a dzieła sztuki w ulicznym wydaniu wprowadzają niepowtarzalny charakter wnętrza.

W projekcie zastosowano spieki o kamiennych strukturach, które dodają surowości i industrialnego stylu. Neony natomiast wprowadzają do wnętrza żywe kolory i nadają mu nowoczesnego charakteru. Apartament został zaprojektowany dla młodych, odważnych inwestorów, którzy cenią sobie mocne i nowoczesne rozwiązania. Użycie bieli, szarości, grafitu oraz delikatnych szarych tkanin tworzy spójną całość, która wprowadza harmonię.

Rzuty

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas