Penthouse w Warszawie

Lokalizacja: 

Warszawa, Polska

Powierzchnia użytkowa:

189,00

Projekt:

2022

Kategoria:

Projekt wnętrz apartamentu

Nowoczesny penthouse znajdujący się w inwestycji deweloperskiej w Warszawie to inwestycja, które oferuje wyjątkowe wnętrze oraz prywatną strefę tarasową na dachu budynku. Przestrzeń została zaprojektowana zgodnie z indywidualnymi preferencjami inwestora, aby zapewnić maksymalny komfort i funkcjonalność.

Wykorzystując połączenie drewna, struktur kamiennych i czerni stworzyło eleganckie i luksusowe wnętrze. W salonie znajduje się duży wygodny narożnik, który doskonale komponuje się z indywidualną zabudową kuchenną o wyspowym układzie. W kuchni zastosowano drewno i stal nierdzewną, co nadaje pomieszczeniu nowoczesny styl. W sypialni zaprojektowano wygodne łóżko z drewnianą ramą oraz przestronną strefą garderoby bezpośrednio połączoną z pokojem kąpielowym.

Rzut

Aksonometria

Metamorfoza

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas