Willa w Lublińcu

Lokalizacja: 

Lubliniec, Polska

Powierzchnia użytkowa:

689,00

Projekt:

2023

Kategoria:

Projekt wnętrz i elewacji domu jednorodzinnego

Projekt domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej przekraczającej 600 metrów kwadratowych to owoc długotrwałej współpracy z wyjątkowymi inwestorami, którzy nie tylko pragnęli zaprojektować funkcjonalną, ale przede wszystkim piękną i luksusową przestrzeń do życia. Układ funkcjonalno-przestrzenny budynku został dopasowany do potrzeb i upodobań przyszłych mieszkańców, aby stworzyć przestrzeń wygodną i komfortową.

Parter domu został zaprojektowany jako przestronna, otwarta przestrzeń dzienna, która integruje strefę wejściową, wypoczynkową, jadalnię oraz kuchnię. Liczne wewnętrzne i zewnętrzne przeszklenia zapewniają doskonałe doświetlenie przestrzeni, które połączono w ciekawy i harmonijny sposób.

Na piętrze domu znajduje się strefa sypialniana z oddzielnym pokojem kąpielowym i garderobą, a także pokoje dziecięce. Wszystkie pokoje zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności, a jednocześnie charakteryzują się elegancją i dobrym smakiem. Naturalne materiały, takie jak drewno, kamień i skóra, wraz z tkaninami wysokiej jakości, nadają wnętrzom ciepła i indywidualnego stylu. Kolorystyka jest stonowana i spokojna, a meble i dodatki zostały dobrane z najwyższą starannością, aby stworzyć harmonijną całość.

Warianty

Wnętrza 

Rzuty

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas