Dom w Lublińcu

Lokalizacja: 

Lubliniec, Polska

Powierzchnia użytkowa:

344,00

Projekt:

2020

Kategoria:

Projekt wnętrz i elewacji domu jednorodzinnego

Projekt architektoniczny domu jednorodzinnego w Lublińcu to koncepcja, która łączy w sobie klasykę i nowoczesność. Główną ideą projektu było połączenie tradycyjnej bryły budynku z nowoczesnym elementem w postaci prostopadłościennej przestrzeni garażowej i rekreacyjno-sportowej. Takie rozwiązanie pozwoliło na maksymalne wykorzystanie przestrzeni i stworzenie funkcjonalnego i nowoczesnego domu. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskano harmonijną całość, która zachwyca prostotą i elegancją. 

Dom został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie Inwestora, gdzie oprócz ciekawej koncepcji bryły budynku, ważnym elementem projektu jest konsekwencja w ograniczonej gamie materiałów wykończeniowych. Wykorzystanie autentycznych materiałów, takich jak blacha oraz tynk i ich bryłowe zastosowanie nadaje budynkowi wyjątkowego charakteru. Dom jednorodzinny zaprojektowany w taki sposób to miejsce do życia dla Inwestorów ceniących sobie minimalistyczny styl i wygodę. Prosta forma bryły budynku w połączeniu z nowoczesnymi elementami i naturalnymi materiałami stanowi idealne połączenie, które zachwyca i wyróżnia się na tle innych budynków. 

Rzuty

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas