Apartament w Dąbrowie Górniczej

Lokalizacja: 

Dąbrowa Górnicza, Polska

Powierzchnia użytkowa:

66,00

Projekt:

2020

Kategoria:

Projekt wnętrz apartamentu

Apartament w inwestycji deweloperskiej w Dąbrowie Górniczej to miejsce, w którym surowość industrialnego stylu łączy się z ciepłym i przytulnym klimatem domowego ogniska. Wnętrza tego apartamentu z pewnością zaskoczy i zachwyci każdego miłośnika nowoczesnego designu. Projekt zakładał zachowanie oryginalnego betonowego sufitu, który stanowi jednocześnie punkt wyjścia dla całej koncepcji aranżacyjnej. Pozwoliło to na zachowanie surowego i naturalnego charakteru wnętrz. Zestawienie betonu z ciepłym, autentycznym drewnem stanowi wspaniałe rozwiązanie kontrastowe, które przyciąga wzrok i podkreśla charakter mieszkania.

W apartamencie zastosowano również niekonwencjonalne rozwiązania, takie jak neonowe światła oraz zieleń, które stają się niebanalnym elementem wystroju. Nowoczesne i ciekawe detale dodają charakteru i podkreślają minimalistyczny styl mieszkania. Wnętrza są bardzo przestronne i funkcjonalne, a ich ergonomiczny układ pozwala na maksymalne wykorzystanie każdej powierzchni.

Rzut

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas