Dom w Lublińcu

Lokalizacja: 

Lubliniec, Polska

Powierzchnia użytkowa:

260,00

Projekt:

2020

Kategoria:

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego

Projekt jasnych wnętrz domu jednorodzinnego opiera się na stonowanej kolorystyce, w której dominują odcienie bieli, szarości oraz beżu. Te kolory tworzą spójną i harmonijną całość, która optycznie powiększa przestrzeń, dodaje jej lekkości i sprawia, że wnętrze wydaje się jaśniejsze. Jednym z głównych elementów wystroju jest naturalny marmur Bianco Carrara, który wkomponowany został w wykończenie łazienek, a także elementy dekoracyjne. Marmur ten charakteryzuje się jasną barwą, szlachetnym wyglądem oraz trwałością.

Aby wprowadzić do wnętrza ciepło i przytulność, zaprojektowano meble oraz elementy dekoracyjne z naturalnego drewna w ciepłym odcieniu. Drewno użyte zostało między innymi do wykonania frontów szafek i wykończenia ścian. Dodatkowo, meble ozdobione są złotymi akcentami, które nadają wnętrzu eleganckiego charakteru. Wnętrze dopełniają dodatki w stonowanych kolorach, takie jak miękkie, szare dywany, beżowe zasłony, a także ozdobne poduszki i narzuty. Dzięki temu, całość prezentuje się nie tylko stylowo i elegancko, ale także przytulnie i domowo.

Rzut

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas