Dom w Opolu

Lokalizacja: 

Opole, Polska

Powierzchnia użytkowa:

290,00

Projekt:

2020

Kategoria:

Projekt wnętrz i elewacji budynku mieszkalnego

Dom został zaprojektowany w oparciu o bardzo mocną i konsekwentnie zrealizowaną ideę. Budynek jest w pełni zamknięty od strony drogi, co zapewnia maksymalne poczucie bezpieczeństwa i prywatności, a jednocześnie jest maksymalnie otwarty i doświetlony od strony prywatnej działki. W elewacji budynku została ukryta brama garażowa oraz drzwi wejściowe, a pozbawienie domu otworów okiennych od strony wjazdowej dodatkowo zwiększa poczucie bezpieczeństwa, natomiast zastosowanie pełnych przeszkleń od strony prywatnej działki pozwala na wprowadzenie zieleni do wnętrz domu oraz zapewnia maksymalne doświetlenie.

Wnętrza domu są utrzymane w stylu minimalistycznym. Głównymi kolorami dominującymi w pomieszczeniach są biel i czerń w połączeniu z naturalnym drewnem. Minimalistyczne formy zaprojektowanych mebli w połączeniu z długimi, białymi zasłonami nadają wnętrzom elegancji i klasy. Charakterystyczna klatka schodowa w białym wydaniu stanowi centralny punkt przestrzeni dziennej. Zaprojektowany dom charakteryzuje się wyjątkową estetyką, która łączy w sobie funkcjonalność i wygodę użytkowania z niepowtarzalnym stylem. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, prywatność oraz piękno minimalistycznej architektury.

Wnętrza

Rzuty

Metamorfoza

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas