Hotel w Opolu

Lokalizacja: 

Opole, Polska

Powierzchnia użytkowa:

1360,00

Projekt:

2016

Kategoria:

Projekt wnętrz hotelu

Projekt wnętrz hotelu w Opolu o wysokim standardzie, restauracją oraz salami konferencyjnymi, obejmował zarówno przestrzenie wspólne, jak również strefę recepcji, komunikacji oraz sal konferencyjnych. Celem projektu było stworzenie ponadczasowej, minimalistycznej przestrzeni, nawiązującej do historii obiektu, która będzie zapewniać użytkownikom wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. W projekcie wykorzystano ponadczasowe materiały oraz stonowaną kolorystykę, aby nadać wnętrzom eleganckiego charakteru. Minimalistyczne formy i organiczne formy wraz z wykorzystaniem naturalnych materiałów, takich jak drewno, kamień, metal czy szkło, nadają przestrzeniom wspólnym klasy i szyku.

Opracowana koncepcja skupiała się również na zapewnieniu wygodnych i funkcjonalnych rozwiązań, które odpowiadają potrzebom klientów. W projektowaniu zwrócono szczególną uwagę na komfort użytkowników, co przejawia się między innymi w przemyślanym rozplanowaniu przestrzeni oraz wykorzystaniu trwałych materiałów i profesjonalnego oświetlenia. W zakresie projektu znalazły się również sale konferencyjne, które zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu komfortowego i funkcjonalnego miejsca do pracy oraz spotkań biznesowych. Zastosowano tu nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak systemy multimedialne, projektory czy ekrany, aby zapewnić użytkownikom sprawną i wygodną pracę.

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas