Willa we Wrocławiu

Lokalizacja: 

Wrocław, Polska

Powierzchnia użytkowa:

578,00

Projekt:

2022

Kategoria:

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego

Projekt domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej przekraczającej 550 metrów kwadratowych jest efektem wielomiesięcznej pracy z wyjątkowymi inwestorami, którzy chcieli stworzyć nie tylko funkcjonalne, ale przede wszystkim piękne i luksusowe miejsce do życia. Indywidualnie opracowany układ funkcjonalno-przestrzenny budynku uwzględnia potrzeby i preferencje przyszłych mieszkańców, tworząc wygodną i komfortową przestrzeń.

Część parterowa domu została zaprojektowana jako otwarta przestrzeń dzienna, łącząca strefę wejściową, wypoczynkową, jadalnię oraz kuchnię. Dodatkowo, na tym poziomie znajduje się strefa Wellness & SPA o minimalistycznym charakterze, która zapewnia mieszkańcom relaks i odpoczynek po intensywnym dniu. Liczne wewnętrzne oraz zewnętrzne przeszklenia maksymalizują doświetlenie przestrzeni i łączą ze sobą różne części domu w ciekawy i harmonijny sposób.

Na piętrze domu zlokalizowana jest strefa sypialniana z dedykowanym pokojem kąpielowym oraz pokojami dla dzieci. Wszystkie pokoje są zaprojektowane z myślą o wygodzie i funkcjonalności, a zarazem cechują się elegancją i dobrym smakiem. Zastosowanie naturalnych materiałów, takich jak drewno, kamień czy skóra, oraz tkanin o wysokiej jakości nadaje wnętrzom ciepła i charakteru. Kolorystyka jest stonowana i spokojna, a meble i dodatki zostały starannie dobrane, tak aby stworzyć harmonijną całość.

Aksonometria

Rzuty

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas