Dom w Świerklańcu

Lokalizacja: 

Świerklaniec, Polska

Powierzchnia użytkowa:

276,00

Projekt:

2020

Kategoria:

Projekt wnętrz i elewacji budynku mieszkalnego

Projekt modernizacji i rozbudowy domu jednorodzinnego typowej PRL-owskiej kostki zakłada przekształcenie obiektu w nowoczesną, funkcjonalną architekturę. Głównym celem projektu jest stworzenie wygodnej strefy dziennej oraz przytulnej strefy tarasowej będącej naturalnym przedłużeniem wnętrz domu pozwalającym na komfortowe korzystanie z przestrzeni w okresie jesienno-zimowym. W ramach projektu przewidziana została rozbudowa istniejącego budynku o dodatkową powierzchnię użytkową, która umożliwi zwiększenie funkcjonalności i przestrzeni mieszkalnej. Minimalistyczna bryła budynku będzie wzbogacona o nowoczesne elementy architektoniczne, które wprowadzą do niej świeży i oryginalny charakter.

Koncepcja projektu zakłada również wykorzystanie naturalnej zieleni, która w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi tworząc mocny kontrast i nadanie inwestycji unikalnego charakteru. Wszystkie elementy projektu, od aranżacji przestrzeni, po dobór materiałów, zostały dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta.  

Aksonometria

Rzuty

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas