Dom w Krakowie

Lokalizacja: 

Kraków, Polska

Powierzchnia użytkowa:

130,00

Projekt:

2019

Kategoria:

Projekt wnętrz budynku mieszkalnego

Projekt wnętrz parterowego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Krakowie został zaprojektowany z myślą o maksymalnym wykorzystaniu naturalnego światła oraz stworzeniu przytulnego i eleganckiego wnętrza. W celu uzyskania tego efektu, zastosowano naturalne, jasne materiały, takie jak drewno, kamień oraz jasne tkaniny. Aby wizualnie powiększyć przestrzeń, postawiono na minimalistyczny styl, który charakteryzuje się prostotą formy i zredukowaną ilością elementów dekoracyjnych. Duże okna, umieszczone w południowej elewacji budynku zapewniają dużo naturalnego światła oraz umożliwiają podziwianie piękna otaczającej natury.

Przestrzeń dzienna oraz nocna została podzielona poprzez wielofunkcyjną, prostopadłościenną zabudowę, która umiejscowiona została w centralnej części domu. Dzięki temu powstała intuicyjna komunikacja, a wnętrza zostały funkcjonalnie podzielone. Do wykończenia ścian wykorzystano jasną, delikatną kolorystykę, która dodatkowo optycznie powiększa przestrzeń. W sypialni z kolei postawiono na spokojne, stonowane kolory oraz miękkie tkaniny, które zapewniają komfortowy wypoczynek i sen. Całość projektu wnętrz parterowego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Krakowie stanowi harmonijną całość, która zachwyca swoją elegancją i funkcjonalnością.

Rzut

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas