Apartament w Gorzowie

Lokalizacja: 

Gorzów Wielkopolski, Polska

Powierzchnia użytkowa:

53,00

Projekt:

2024

Kategoria:

Projekt wnętrz apartamentu 

Projekt apartamentu zlokalizowanego w nowej inwestycji deweloperskiej w Gorzowie Wielkopolskim zakłada stworzenie wnętrza o otwartym układzie, który harmonijnie łączy strefę dzienną z sypialnianą. Ideą projektu jest minimalistyczny, nowoczesny rzut, dopełniony przez mleczne przeszklenia, które pozwalają na podzielenie przestrzeni w subtelny sposób, jednocześnie zachowując poczucie przestrzeni i światła.

Wykorzystane materiały, takie jak naturalne drewno i lastryko, nadają mu organicznego, ciepłego i przytulnego charakteru. Drewno użyte w różnych elementach wykończenia wnętrza, od podłóg po meble, wprowadza element naturalnego piękna, zapewniając jednocześnie trwałość i estetykę.

Całość projektu skupia się na stworzeniu przestrzeni, która sprzyja odpoczynkowi i relaksowi, jednocześnie wydobywając elegancję w swojej prostocie. Oddzielona mlecznymi minimalistycznymi przeszkleniami, strefa sypialniana jest intymnym miejscem odpoczynku, które zapewnia prywatność, ale jednocześnie pozwala czerpać korzyści ze światła naturalnego.

 

Rzuty

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas