Dom w Łomiankach

Lokalizacja: 

Łomianki, Polska

Powierzchnia użytkowa:

310,00

Projekt:

2022

Kategoria:

Projekt elewacji domu jednorodzinnego

Jeden z zaprojektowanych przez nas wariantów elewacji domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Łomiankach pod Warszawą. Dom charakteryzuje bardzo mocna i konsekwentnie zrealizowana idea, będąc w pełni zamknięty od strony drogi, natomiast maksymalnie otwarty oraz doświetlony od strony prywatnej działki. Ukrycie bramy garażowej oraz drzwi wejściowych w elewacji budynku oraz zminimalizowanie ilości otworów okiennych od strony wjazdowej gwarantuje maksymalne poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. Natomiast zastosowanie pełnych przeszkleń od strony prywatnej zapewnia doświetlenie oraz wprowadzenie zieleni do wnętrz domu.

Zaprojektowana elewacja cechuje się minimalistycznym i nowoczesnym wyglądem. Czyste linie oraz geometryczne kształty budynku w połączeniu z ciemnymi kolorami elewacji tworzą spójną i elegancką całość. Charakterystyczne dla elewacji jest również zastosowanie drewna, które w naturalny sposób łagodzi surowy wygląd bryły budynku oraz podkreśla jego przyjazny charakter. Ważnym elementem elewacji jest również taras, który został zaprojektowany tak, aby zapewnić jego mieszkańcom prywatność i komfort. Znajdujący się na nim zadaszona strefa wypoczynkowa stanowi idealne miejsce do relaksu wśród zieleni ogrodu. 

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas