Studio w Warszawie

Lokalizacja: 

Warszawa, Polska

Powierzchnia użytkowa:

59,00

Projekt:

2022

Kategoria:

Projekt wnętrz apartamentu

Projekt loftowego, industrialnego apartamentu dla młodego, kreatywnego inwestora to przestrzeń z charakterem. Wnętrze zostało zaprojektowane z myślą o przyszłym właścicielu, który lubi nowoczesne rozwiązania, surowe wykończenia oraz przestrzeń otwartą. Do stworzenia tego niepowtarzalnego stylu wykorzystano połączenie drewna, betonu oraz czerni, które tworzą niezwykłą harmonię. Całość została podkreślona loftowym, technicznym oświetleniem, które idealnie wpasowuje się w surowy charakter apartamentu. Naturalne drewno oraz beton to podstawowe materiały wykorzystane w projekcie. 

W apartamencie przeważają kolory szarości, bieli oraz czerni, które są charakterystyczne dla stylu industrialnego. Elementy dekoracyjne, takie jak zielone rośliny czy neony, dodają przestrzeni nieco odmiennej, kreatywnej atmosfery. Oprócz surowych wykończeń, projekt apartamentu obejmuje również najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Oświetlenie, systemy audio oraz sterowanie klimatyzacją zostały zintegrowane w jeden system, co zapewnia łatwość użytkowania i komfort użytkowników. 

Rzut

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas