Dom w Dąbrowie

Lokalizacja: 

Dąbrowa, Polska

Powierzchnia użytkowa:

260,00

Projekt:

2021

Kategoria:

Projekt przebudowy, wnętrz i elewacji budynku mieszkalnego

Jeden z naszych wyjątkowych projektów, nad którym pracowaliśmy z inwestorami od 2021 roku, dotyczący modernizacji oraz rozbudowy domu jednorodzinnego w charakterze kostki. Koncepcja zakłada rozbudowanie strefy wejściowej oraz stworzenie przytulnej strefy tarasowej, która stanie się przedłużeniem wnętrz domu. Minimalistyczna bryła budynku oraz naturalna zieleń tworzą w zestawieniu mocny kontrast, nadając oryginalny charakter inwestycji. Nasze kompleksowe opracowanie obejmowało architekturę oraz wnętrza budynku.

Parter domu został maksymalnie otwarty, dzięki czemu tworzy idealną przestrzeń do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi, organizowania przyjęć czy spotkań towarzyskich. Przemyślana aranżacja sprawia, że pomieszczenia wydają się jeszcze większe i bardziej przestronne. Na pierwszym piętrze znajduje się strefa nocna, która składa się ze sypialni oraz pokoi dziecięcych. Ta część domu jest zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wygodę i komfort odpoczynku. Aranżacja jest bardzo przemyślana, a wykorzystane materiały i kolory tworzą spokojną i relaksującą atmosferę, co z pewnością przyczyni się do dobrego snu.

Wnętrza domu o stonowanej kolorystyce są bardzo eleganckie i przytulne. Drewniany parkiet w formie jodełki węgierskiej to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów. Dzięki temu przestrzeń nabiera elegancki, ponadczasowy charakter. Wnętrze budynku wypełniają kamienne struktury, które w połączeniu z grafitowymi, matowymi wykończeniami tworzą harmonijną całość.

Rzuty

Aksonometria

Metamorfoza

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas