Willa w Zgorzelcu

Lokalizacja: 

Zgorzelec, Polska

Powierzchnia użytkowa:

389,00

Projekt:

2022

Kategoria:

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Zgorzelcu. Zaprojektowane z myślą o zapewnieniu nie tylko komfortowego, ale i estetycznie spójnego miejsca do życia dla całej rodziny. Wykorzystanie złota, drewna, naturalnej zieleni oraz kamiennych struktur pozwoliło na stworzenie wnętrza o wyjątkowym charakterze, który wyróżnia się na tle innych. Ekskluzywny klimat podkreślają również neony, które stanowią niekonwencjonalne rozwiązanie w przestrzeni mieszkalnej.

W projekcie uwzględniono zarówno strefę dzienną, jak i nocną. Strefa dzienna to przestronny salon z jadalnią i otwartą kuchnią, w której dominuje elegancki design i funkcjonalność. Elementy drewniane oraz kamienne, takie jak blat kuchenny, podłogi czy ściany, nadają wnętrzu naturalnego charakteru i ciepła. Złote akcenty, takie jak uchwyty do szafek, lampy czy ozdobne elementy, dopełniają elegancki styl. Strefa nocna to trzy przestronne sypialnie oraz dwie łazienki, które są zaprojektowane z myślą o komforcie i relaksie mieszkańców. Jasne kolory, drewniane meble oraz ciepłe dodatki tworzą harmonijną całość.

Rzut

Metamorfoza

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas