Willa w Legnicy

Lokalizacja: 

Legnica, Polska

Powierzchnia użytkowa:

339,00

Projekt:

2021

Kategoria:

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Legnicy to projekt, który został wykonany z myślą o stworzeniu przestrzeni o eleganckim, luksusowym charakterze poprzez połączenie trzech elementów: złota, drewna i kamienia, które razem tworzą wyjątkową paletę kolorów i faktur. Wnętrze zostało zaprojektowane w sposób zdecydowany, kontrastowy i autentyczny, co gwarantuje ponadczasowość zaproponowanego designu. Przemyślana i precyzyjna selekcja materiałów oraz dbałość o detale tworzą przestrzeń, która wyróżnia się na tle innych.

Najlepsze materiały, takie jak naturalne drewno, kamień oraz złoto, zostały wykorzystane w sposób, który podkreśla ich naturalną urodę oraz wyjątkowość. Wyszukany detal, taki jak dekoracyjne wstawki podkreślają elegancję i luksus wnętrza.

Rzuty

Aksonometria

Metamorfoza

Zainspiruj się

Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych – domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy kilkaset projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

Poznaj nasz newsletter

    Obserwuj nas