Agencja stworzona przez
architektów

Łączymy doświadczenie w architekturze i projektowaniu z rynkiem nieruchomości. Dajemy nowy wymiar korzyści inwestycyjnych, dzięki naszemu profesjonalnemu spojrzeniu na nieodkryte możliwości prezentowanych przestrzeni, budynków oraz działek. Nasz zespół składa się z wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy potrafią dostrzec potencjał każdej nieruchomości i pomóc w jego zaprezentowaniu. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najlepsze rozwiązania, które spełnią ich oczekiwania i przyniosą im korzyści. Jesteśmy członkami Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości oraz Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Sprzedaż
Kupno
Wynajem
Finansowanie
Sprzedaż nieruchomości

Dążymy do ustanawiania nowych standardów w procesie sprzedaży na rynku nieruchomości, poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie marketingu dla klientów z segmentu premium.

Wyszukiwanie nieruchomości

Świadczymy kompleksowe usługi poszukiwania nieruchomości, które są dostosowane do Twoich wymagań i preferencji.

Wynajem nieruchomości

Oferujemy usługi wynajmu nieruchomości, zapewniając swoim klientom profesjonalne doradztwo oraz indywidualne podejście do każdej transakcji.

Sprzedaż i marketing dla dewelopera

Łączymy wiedzę architektoniczną z doświadczeniem w branży nieruchomości, oferując kompleksową obsługę sprzedaży i marketingu dla deweloperów.

+
Finansowanie nieruchomości

Oferujemy kompleksową pomoc w finansowaniu.

+
Inwestowanie w nieruchomości

Znajdujemy najatrakcyjniejsze opcje inwestycyjne dla naszych klientów.

+
Sprzedaż off market

Oferujemy sprzedaż lub wynajem nieruchomości w sposób dyskretny i zachowujący prywatność.

+
Projektowanie architektury i wnętrz

Oferujemy kompleksową usługę projektową i realizację.

Łączymy rynek nieruchomości
z branżą projektową

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy z obu dziedzin jesteśmy w stanie zaproponować inwestycje, które nie tylko są atrakcyjne z perspektywy rynku nieruchomości, ale również mają potencjał architektoniczny i projektowy.

A gdyby tak opracować projekt
już na etapie sprzedaży?

Oferujemy dużo więcej niż tradycyjne agencje nieruchomości, dzięki tworzeniu profesjonalnych koncepcji w postaci fotorealistycznych wizualizacji oraz układów funkcjonalnych.

Przeanalizujemy możliwości nieruchomości

Przyjrzymy się nieruchomości z perspektywy inwestora, analizując jej potencjał i możliwości, aby móc zaproponować najlepsze rozwiązania związane z jej wykorzystaniem. Skupimy się na detalicznej analizie, biorąc pod uwagę aspekty techniczne, finansowe i rynkowe.

Opracujemy niepowtarzalny projekt

Jako jedyne biuro nieruchomości w Polsce, zapewniamy w zakresie współpracy opracowanie projektu, pokazującego potencjał nieruchomości, co stanowi kluczowy etap naszego procesu. Dzięki temu nasze oferty są wyjątkowe i wyróżniają się na rynku, przyciągając zainteresowanie inwestorów i podnosząc wartość nieruchomości.

Zwiększymy wartość nieruchomości

Opracowany przez nas proces sprzedaży nieruchomości pozwoli na maksymalizację zysków i zadowolenia klientów. Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu, finalnie zwiększymy wartość nieruchomości, a także pomożemy przyszłemu właścicielowi w wdrożeniu koncepcji, co przyczyni się do pełnej satysfakcji obu stron.

Sprzedaj nieruchomość
z realną koncepcją

Oferujemy innowacyjną obsługę klienta na rynku nieruchomości, co z korzyścią dla naszych klientów zwiększa wartość ich nieruchomości, natomiast przyszłemu właścicielowi zapewnia wykorzystanie pełnego potencjału planowanego przedsięwzięcia oraz gwarantuje możliwość realizacji inwestycji już przed zakupem.

Tworzymy koncepcje przebudowy budynków

Ukazujemy potencjał przestrzeni komercyjnych

Wprowadzamy nową funkcjonalność wnętrz

Omów z nami
możliwości sprzedaży

Jako pierwsi na rynku nieruchomości w Polsce, zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla inwestycji na etapie sprzedaży. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu architektury i wnętrz, co pozwala nam wprowadzać marketing nieruchomości na wyższy poziom i zapewnić naszym klientom nieodkryte możliwości inwestycyjne.

*
Domy

Przeprojektujemy Twój dom, pokażemy nowe możliwości dotyczące elewacji, wnętrz i funkcjonalności, dzięki czemu przyszły właściciel pozna prawdziwe potencjały Twojej nieruchomości i wykorzysta je w pełni.

*
Apartamenty

Nasza usługa obejmuje nie tylko standardowe czynności związane z wyceną, marketingiem i negocjacjami, ale także oferujemy dodatkową wartość poprzez przeprojektowanie Twojego apartamentu, aby pokazać potencjał nieruchomości i zwiększyć jej wartość, co przyciągnie większą liczbę potencjalnych klientów.

*
Działki

Pokażemy nowe możliwości dla Twojej działki, przedstawiając potencjał zabudowy i zagospodarowania terenu oraz tworząc wyjątkową architekturę, dzięki czemu przyszły właściciel pozna prawdziwe możliwości Twojej nieruchomości, co zwiększy jej wartość i stworzy niepowtarzalne możliwości.

*
Lokale użytkowe

Nasza usługa obejmuje nie tylko standardowe czynności związane z wyceną, marketingiem i negocjacjami, ale również zakłada zaprojektowanie wnętrz Twojego lokalu użytkowego, przedstawienie nowych możliwości lokalu w oparciu o analizy rynku, dzięki czemu przyszły właściciel pozna prawdziwy potencjał Twojej nieruchomości.

Poznaj proces sprzedaży
dający nowe możliwości

W ramach współpracy, dzięki doświadczeniu w projektowaniu, tworzymy wizję nieruchomości w postaci rzutów oraz wizualizacji, co pozwala na jeszcze lepszą prezentację oferty i zachęca potencjalnych klientów do jej zakupu.

Analiza
Projekt
Wycena
Negocjacje
01
Spotkanie

Na początku naszej współpracy spotkamy się, aby dokładnie omówić Twoje potrzeby i cele związane ze sprzedażą nieruchomości.

02
Analiza

Przeprowadzimy szczegółową analizę nieruchomości, uwzględniając zarówno jej stan techniczny, jak i lokalizację oraz atrakcyjność rynkową.

03
Projekt

Na tym etapie przygotowujemy opracowanie projektowe w formie wizualizacji i rzutów, przedstawiające nieodkryte możliwości nieruchomości, co jest naszym nowatorskim etapem współpracy!

04
Wycena

Przeprowadzimy rzetelną wycenę nieruchomości, uwzględniając opracowany projekt oraz biorąc pod uwagę wszelkie czynniki wpływające na jej wartość.

05
Oferta

Na podstawie analizy oraz wyceny przygotujemy profesjonalną ofertę sprzedaży, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

06
Prezentacja

Zaprezentujemy nieruchomość potencjalnym klientom, wykorzystując naszą wiedzę projektową oraz nasze doświadczenie w sprzedaży nieruchomości.

07
Negocjacje

Przeprowadzimy negocjacje w imieniu klienta, przedstawimy możliwości inwestycyjne, aby osiągnąć jak najlepsze warunki sprzedaży.

08
Finalizacja

Ostatecznie, po uzyskaniu satysfakcjonującej ceny oraz podpisaniu umowy sprzedaży, kończymy proces sprzedaży, zapewniając pełne wsparcie dla naszych klientów.

Wyślij zapytanie

Wypełnij formularz kontaktowy i bezpłatną ofertę.

    Skontaktuj się z nami

    Zapraszamy do współpracy. Dzięki naszemu doświadczeniu w architekturze jesteśmy odpowiednim partnerem do realizacji inwestycji.

    Poznaj nasz newsletter

      Obserwuj nas