poznaj naszą historię

przewiń w dół.

kim jesteśmy?
nahajowski.studio to kreatywna pracownia projektowa, będąca platformą łącząca architektów, inżynierów, wykonawców, ekipy budowlane, artystów, designerów oraz wszelkich niezbędnych specjalistów, aby wspólnie osiągać jak najlepsze efekty i realizować kolejne niepowtarzalne projekty dla naszych klientów. 

Studio założone przez Jakuba Nahajowskiego, absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Wiedzę, umiejętności oraz międzynarodowe doświadczenie zdobywał między innymi mieszkając i pracując we Włoszech, projektując pod okiem włoskiego architekta Simone Micheli - profesora Poli.Design i Scuola Politecnica di Design di Milano, w jego autorskiej pracowni Simone Micheli Architectural Hero w Mediolanie.  Następnie przeprowadzając się do Dubaju, nawiązał współpracę z biurem architektonicznym KeyConcept, zlokalizowanym się w Dubai Design District. Po niecałym roku owocnej współpracy, dołączył do grupy holdingowej KeyLiving, współtworząc sieci restauracji, kawiarnii oraz butikowych hoteli na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Arabii Saudyjskiej. 

Dzięki zdobytemu zaufaniu i doświadczeniu, studio stale współpracuje z zagranicznymi biurami architektonicznymi, projektantami oraz specjalistami, realizując kolejne projekty w kraju oraz za granicą.
z pasji tworzenia.
Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych - domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy ponad 50 projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.
​​​​​​​
Do każdego projektu staramy się podjeść indywidualnie, zgodnie z preferencjami klienta. Wychodzimy z założenia, że podstawą wykonania niepowtarzalnego, funkcjonalnego oraz z poszanowaniem indywidualnych preferencji jest wnikliwa konsultacja dotycząca oczekiwań inwestora.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, udało nam się utworzyć proste i przejrzyste etapy współpracy, pozwalające na efektowną realizację każdej wyjątkowej idei. 
niepowtarzalny design. 
Robimy to w czym jesteśmy najlepsi. Każdy projekt jest wynikiem pracy zespołu ambitnych i kreatywnych projektantów oraz doświadczonych specjalistów. Łamiemy schematy, zaskakujemy rozwiązaniami,  intrygujemy i proponujemy bezkompromisowe rozwiązania. Z każdą realizacją staramy się rozwijać swój warsztat oraz umiejętności.  Aby sprostać wymaganiom naszych Klientów oraz zrealizować każdy indywidualny projekt na najwyższym poziomie, stale współpracujemy z liderami branży budowlanej oraz najlepszymi producentami luksusowych elementów wykończeniowych oraz mebli. 

nahajowski. studio wyróżnia bezkompromisowość, międzynarodowe doświadczenie oraz jasne i przejrzyste zasady współpracy. Dzięki zagranicznej działalności, biuro gwarantuje profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.
dziękujemy za zaufanie.
zapraszamy do współpracy
Cieszymy się z możliwości współpracy przy tworzeniu kolejnego ekscytującego projektu. Dzięki naszemu doświadczeniu w dziedzinie architektury, inżynierii, projektowania wnętrz oraz grafiki zapewniamy, że jesteśmy odpowiednim partnerem do zrealizowania kolejnej idei. Dziękujemy za rozpatrzenie naszej oferty i czekamy na kontakt.​​​​​​​
nahajowski. studio
nip 5751002692
regon 150891451
świętej anny 23
42700 lubliniec
polska

kontakt@nahajowski.pl​​​​​​​
pl +48 889 889 732