kim jesteśmy?
nahajowski.studio° to kreatywna pracownia projektowa, będąca platformą łącząca architektów, inżynierów, wykonawców, ekipy budowlane, artystów, designerów oraz wszelkich niezbędnych specjalistów, aby wspólnie osiągać jak najlepsze efekty i realizować kolejne niepowtarzalne projekty dla naszych klientów. Dzięki zdobytemu zaufaniu i doświadczeniu, studio stale współpracuje z zagranicznymi biurami architektonicznymi, projektantami oraz specjalistami, realizując kolejne projekty w kraju oraz za granicą.
Studio założone przez mgr inż. arch. Jakuba Nahajowskiego, absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Wiedzę, umiejętności oraz międzynarodowe doświadczenie zdobywał między innymi mieszkając i pracując we Włoszech, projektując pod okiem włoskiego architekta Simone Micheli - profesora Poli.Design i Scuola Politecnica di Design di Milano, w jego autorskiej pracowni Simone Micheli Architectural Hero w Mediolanie.  Następnie przeprowadzając się do Dubaju, nawiązał współpracę z biurem architektonicznym KeyConcept, zlokalizowanym się w Dubai Design District. Po niecałym roku owocnej współpracy, dołączył do grupy holdingowej KeyLiving, współtworząc sieci restauracji, kawiarni oraz butikowych hoteli na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Arabii Saudyjskiej.
z pasji tworzenia.
Specjalizujemy się w kompleksowych projektach przestrzeni komercyjnych oraz mieszkalnych - domów, apartamentów oraz mieszkań. W ciągu kilku lat naszej działalności zrealizowaliśmy ponad 50 projektów o różnorodnym charakterze zgodnym z indywidualnymi wymaganiami naszych klientów. Na terenie naszego kraju oraz poza jego granicami, pracowaliśmy nad stworzeniem niepowtarzalnych restauracji, przychodni, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, hoteli wraz ze strefami wellness & spa, jak również wnętrzami wielu apartamentów, mieszkań i domów.​​​​​​​​​​​​​​
Do każdego projektu staramy się podjeść indywidualnie, zgodnie z preferencjami klienta. Wychodzimy z założenia, że podstawą wykonania niepowtarzalnego, funkcjonalnego oraz z poszanowaniem indywidualnych preferencji jest wnikliwa konsultacja dotycząca oczekiwań inwestora.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, udało nam się utworzyć proste i przejrzyste etapy współpracy, pozwalające na efektowną realizację każdej wyjątkowej idei. ​​​​​​​
niepowtarzalny design. 
Robimy to w czym jesteśmy najlepsi. Każdy projekt jest wynikiem pracy zespołu ambitnych i kreatywnych projektantów oraz doświadczonych specjalistów. Łamiemy schematy, zaskakujemy rozwiązaniami,  intrygujemy i proponujemy bezkompromisowe rozwiązania. Z każdą realizacją staramy się rozwijać swój warsztat oraz umiejętności.  Aby sprostać wymaganiom naszych Klientów oraz zrealizować każdy indywidualny projekt na najwyższym poziomie, stale współpracujemy z liderami branży budowlanej oraz najlepszymi producentami luksusowych elementów wykończeniowych oraz mebli. 
nahajowski.studio° wyróżnia bezkompromisowość, międzynarodowe doświadczenie oraz jasne i przejrzyste zasady współpracy. Dzięki zagranicznej działalności, biuro gwarantuje profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.
tylko najlepsi producenci i projektanci.